Aktualności

Bielsko-Biała Europejską Stolicą Kultury 2029

23 / 05 / 2023

Osoby zajmujące się twórczością w obszarze teatru, tańca oraz wszelakich sztuk performatywnych  – profesjonalnie lub amatorsko – spotkajmy się!

Jak zapewne wiecie, miasto Bielsko-Biała ubiega się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Jeśli – jako Bielszczanie – zwyciężymy w tym konkursie, będziemy mogli – jako twórcy, artyści, animatorzy – realizować wiele pomysłów na inicjatywy, które będą służyć mieszkańcom miasta, ale i staną się interesujące dla naszych gości, również tych z zagranicy. Nim upłynie termin składania propozycji (drugi nabór zakończy się 31 maja) – spotkajmy się, by omówić ideę przedsięwzięcia, inspirować, podzielić pomysłami, doświadczeniem, wiedzą i kto wie? Może jednoczyć w twórczym wirze aktywności?

W imieniu głównych organizatorów i koordynatorów działań na rzecz ESK 2029 - zapraszamy Was na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy piątek (26 maja) o godzinie 14:30 w Teatrze Lalek Banialuka (Scena na Piętrze).

Ze względów organizacyjnych, prosimy Was o potwierdzenie obecności na spotkaniu do piątku, do godz. 9:00 (wystarczy wysłać maila o treści „będę” na adres: [email protected]).

Dzielić się pomysłami możecie również poprzez formularz, zamieszczony na stronie bb2029.com!

Zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.