Aktualności

Czytanie performatywne w formie słuchowiska

03 / 09 / 2023

Dni Bielska-Białej to znakomita okazja, by spotkać się z Franciszkiem - człowiekiem świętym, czyli pełnym miłości do świata. Zapraszamy na słuchowisko do naszego teatru!

Czytanie performatywne, zrealizowane w formie słuchowiska, opowiada o św. Franciszku. O jego podróżach i spotkaniach z ludźmi i zwierzętami. W dowcipny i mądry sposób przedstawia zachwyt z jakim odbierał świat, jego wdzięczność za kolejne spotkania i każde, nawet najmniejsze stworzenie. Św. Franciszek, poprzez swój szacunek do przyrody, stał się patronem ekologów – wzorem do naśladowania. Jego wiara, radość życia, chęć niesienia pomocy innym i dzielenia się szczęściem, to znakomity temat na familijną opowieść, snutą na łonie natury.

Jacek Popławski - reżyser i twórca muzyki

 

Pogoda zdecyowała za nas - dziś nie spotkamy się w plenerze, jak planowaliśmy ale równie podekscytowani czekamy na Was na dużej scenie Banialuki! 

3 września, niedziela, godzina 11:00
WSTĘP WOLNY.
Do zobaczenia w teatrze!

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.