Aktualności

Szukamy nowej osoby do zespołu!

Szukasz nowego zajęcia? Dołącz do ekipy Banialuki!

OGŁOSZENIE O NABORZE

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana w Bielsku-Białej zatrudni pracownika do obsługi szatni na umowę zlecenie.

1.    WYMAGANIA:

1)      dyspozycyjność (praca zgodnie z planem repertuarowym Teatru)

2)      odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

3)      umiejętność pracy w zespole,

4)      samodzielność.


2.    WARUNKI PRACY:

1)        stanowisko: obsługa szatni,

2)        miejsce wykonywania pracy: Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana w Bielsku-Białej,

3)        podstawa zatrudnienia: umowa zlecenie.

3.    WYMAGANE DOKUMENTY:

1)       życiorys (CV),

2)       list motywacyjny,

3)      Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji:
•     bieżącej rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781) oraz przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, jak i cofnięcia zgody na ich przetwarzanie”.

 

4.    TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Aplikację należy złożyć w zamkniętej kopercie z opisem: „Oferta pracy na obsługę szatni” w sekretariacie Teatru Lalek Banialuka ul. Adama Mickiewicza 20 w Bielsku-Białej lub wysłać dokumenty aplikacyjne e-mailem na adres:  [email protected] - do dnia 20.12.2023 r. 

Za datę złożenia oferty uważa się datę jej wpływu do Teatru.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej i jej wyniku osoby ubiegające się o pracę na stanowisku szatniarki zostaną poinformowane telefonicznie.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.