Aktualności

Ferie już za nami

09 / 02 / 2024

Chociaż tegoroczne ferie zimowe (dla województwa śląskiego) dobiegły już końca, wrażenia po nich będą nam towarzyszyć jeszcze przez długi czas!

Inicjatywa „Odlotowe środy” okazała się strzałem w dziesiątkę! Niecodzienna możliwość odwiedzenia Teatru za kulisami, to w końcu nie lada gratka dla wszystkich osób kochających teatr i chcących zgłębiać specyfikę jego działania.

Jak i gdzie powstają lalki?
Czy w teatrze pracują tylko aktorzy?
Czym się różni pacynka od marionetki?
Na te i inne pytania odpowiadały aktorki - przewodniczki po świecie teatru - Katarzyna Pohl oraz Magdalena Obidowska

Prócz wizyt w pracowniach teatralnych, można też było spróbować własnych sił w animacji lalką, a istną wisienką na torcie było oczywiście zobaczenie spektaklu:

Prócz atrakcji wpisujących sie w program specjalny, widzki i widzowie mogli zobaczyć w czasie ferii spektakle dopołudniowe - do rozśpiewanego Tuwima i niesfornej Pchełki dołączyły też Smoki.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność! Bardzo się cieszymy, że nasza propozycja urozmaicenia ferii zimowych spotkała się z tak ogromnym zainteresowaniem!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.