Aktualności

Ferie z Teatrem Banialuka

22 / 01 / 2024

Na czas ferii zimowych, specjalnie dla widzek i widzów indywidualnych z województwa śląskiego, uzupełniliśmy nasz repertuar o spektakle popołudniowe i połączyliśmy je z możliwością zwiedzenia Teatru!

Jesteście ciekaw_i jak wygląda Teatr za kulisami? Chcecie zobaczyć gdzie powstają lalki i dowiedzieć się kto jeszcze, poza zespołem aktorskim, pracuje w teatrze? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z zadanych pytań jest twierdząca - mamy dla Was niespodziankę!

Podczas ferii zimowych możecie zwiedzić nasz Teatr!

W każdą środę ferii, czyli 31 stycznia i 7 lutego, możecie udać się w fascynującą podróż po najciekawszych zakamarkach banialukowych włości! Startujemy o 15:00!

Liczba miejsc jest ograniczona!

By maksymalnie podkręcić wrażenia (i dodatkowo skorzystać z promocyjnej ceny), zdecydujcie się na specjalny PAKIET atrakcji - bilet na zwiedzanie połączony z wejściówką na spektakl o godz. 17:00. Co dla Was zagramy?

Zapraszamy do Teatru! 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.