Aktualności

Podsumowanie sezonu 2023/2024

01 / 07 / 2024

Drogie Widzki i Widzowie - oficjalnie kończymy sezon 2023/2024!

Dziękujemy Wam za spotkania w Teatrze i poza nim, za masę wzruszeń, Waszą obecność. Początek lipca jest dla nas dobrym momentem na podsumowania, zatem: 

Poprzez różnorodność repertuaru staramy się docierać do jak najszerszego grona odbiorców, sezon kończymy z trzema nowymi premierami na koncie: „O mniejszych braciszkach św. Franciszka” w reż. Jacka Popławskiego; „Antygona” w reż. Gosi Dębskiej oraz „Mały Książę” w reż. Filipa Jaśkiewicza. 

W teatrze powstały czytania performatywne tekstów: „O mniejszych braciszkach św. Franciszka.” Marty Guśniowskiej, w reżyserii Jacka Popławskiego oraz „El Hilo Invisible. Niewidzialna nić” autorstwa i reżyserii Marty Wiśniewskiej.

Uczestniczyliśmy w projekcie „Sztuka i ekologia”, współpracowaliśmy przy akcji Pet alert, gościliśmy Was w ramach Nocy Muzeów, we współpracy z Galerią Sfera wzięliśmy udział w wydarzeniu z okazji Dnia Dziecka. 

Odwiedziliśmy Brno, Opole, Warszawę, Kraków i Łomżę – wszystko to w ramach festiwali i prezentacji naszych przedstawień poza granicami Bielska-Białej.

Udajemy się na odpoczynek, by zebrać siły przed przyszłym, intensywnym sezonem. Czekają nas nowe wydarzenia, XXX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej, ciekawe projekty… 

Życzymy Wam słonecznych, pięknych wakacji i…

Do zobaczenia w teatrze (i poza nim)!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.