Aktualności

WRACAMY!

10 / 05 / 2021

Już od najbliższej niedzieli zapraszamy ponownie do Teatru Lalek Banialuka!

 

Rozpoczynamy 16 maja (godz. 11:00 i 16:00) od przedstawień plenerowych. Przed teatrem na plenerowej scenie naszego teatru zagramy dla najmłodszych widzów Koziołka Matołka w reżyserii Lucyny Sypniewskiej. Mamy ogromne nadzieję, że temu niecodziennemu wydarzeniu będzie towarzyszyć nie tylko dobra zabawa ale również dobra pogoda! W innym przypadku (w razie opadów deszczu) przedstawienia zostaną odwołane, a koszty związane z zakupem biletów zwrócone.

W kolejny weekend  23 maja (godz. 11:00 i 16:00) przy obostrzeniach 50% publiczności na widowni, zagramy na Scenie na Piętrze Jasia i Małgosię w reżyserii Lecha Chojnackiego.  I tutaj nie przestraszy nas ani pogoda ani bajkowa Baba Jaga.

Jesteśmy pewni, że powrót do teatru, będzie dla naszych najmłodszych widzów spełnieniem marzeń. Kultura żywego słowa i obcowanie ze sztuką na żywo jest wspaniałym przeżyciem i najlepszą alternatywą eliminującą obcowanie z kulturą w sieci.

Szczegółowych informacji na temat repertuaru udziela impresariat teatru : +48 33 815 09 15, e-mail: [email protected]

Do zobaczenia w Teatrze!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.