Aktualności

KOZIOŁEK MATOŁEK PRZENIESIONY!

15 / 05 / 2021


Drodzy Widzowie.


Z przykrością informujemy, że jutrzejsze pokazy przedstawienia KOZIOŁEK MATOŁEK (o godz. 11:00 i 16:00) zostają przeniesione na następną niedzielę (23.05 o godzinie 13:00). Spektakl odbędzie się na Dużej Scenie Teatru Lalek Banialuka.


☀ Decyzja nasza jest podyktowana niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi w dniu jutrzejszym, które determinują nas do przeniesienia naszego wydarzenia „pod dach teatru”. Tylko wówczas będziemy Państwu wstanie zagwarantować bezdeszczowe niebo nad Pacanowem, optymalną temperaturę powietrza, zdrowych aktorów i suchą dekorację. Decyzja nasza to również troska o zdrowie i bezpieczeństwo naszych wszystkich Widzów - tych najmłodszych i tych najstarszych.


☀ Informujemy, że ogłoszenie to jest kierowane TYLKO DO WIDZÓW, którzy zakupili bilety na przedstawienie KOZIOŁEK MATOŁEK w dniu 16 maja o godzinie 11:00 i 16:00. Tylko Ci widzowie mogą uczestniczyć w spektaklu 23 maja o godzinie 13:00, zgłaszając się do kasy teatru po odbiór miejscówek.


☀ Informujemy, że zakupione bilety na przedstawienie KOZIOŁEK MATOŁEK są ważne TYLKO Z MIEJSCÓWKĄ!


☀ Miejscówki można odebrać bezpośrednio przed spektaklem na podstawie zakupionego biletu na przedstawienie plenerowe KOZIOŁEK MATOŁEK.


☀ Osobom, które zrezygnują z przedstawienia w dniu 23 maja, zostaną zwrócone koszty za zakupione bilety.


☀ Wszelkich dodatkowych informacji udziela impresariat teatru.


Cytując klasyka: NIE MA LEPSZEJ POGODY NIŻ POGODA DUCHA! Dlatego nie martwcie się! Koziołek na Was czeka już za tydzień! 


DO ZOBACZENIA W TEATRZE!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.