Aktualności

BANIALUKA DZIECIOM Z UKRAINY

11 / 03 / 2022

Szanowni Widzowie.

Od 16 dni jesteśmy świadkami wstrząsających wydarzeń. Zadajemy sobie pytania, jak to jest w ogóle możliwe i co każdy z nas może w tej sytuacji zrobić. Po pierwszym momencie, gdy ważna była pomoc  w zabezpieczeniu bytu osób uciekających przed wojną, przyszedł czas na dodanie otuchy, zapewnienie chwili wytchnienia i odpoczynku od problemów. Jest to moment w którym Teatr Lalek Banialuka, instytucja kultury, wychodzi z propozycją kierowaną do wszystkich obywateli Ukrainy przebywających obecnie w Bielsku- Białej i okolicach.

Prosimy Was o pomoc w przekazywaniu niniejszego zaproszenia.

Drodzy goście, przyjaciele z Ukrainy!

Od 13 marca do 24 kwietnia oferujemy Wam darmowy wstęp do Banialuki na spektakle weekendowe.  Wystarczy, że zadzwonicie? Uprzedzicie nas wcześniej? abyśmy mogli zapewnić dla Was miejsca. Na chwile obecną rozmawiamy w języku polskim i angielskim.

Biuro Obsługi Widza 
+48 33 815 09 15
Telefon czynny od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00
W niedzielę na godzinę przed spektaklem

PONADTO POSZUKUJEMY WOLONTORAIUSZY MÓWIĄCYCH W JĘZYKU UKRAIŃSKIM.

Teatr Lalek Banialuka szuka wolontariuszy, którzy pomogą opracować opisy spektakli lub  tłumaczyć dialogi „na żywo” podczas granych przez nas przedstawień. Banialuka przeznacza bezpłatną pulę biletów dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy, które opuściły swój kraj z powodu wojny. 

Jeśli lubisz teatr i chcesz poznać jego magię, dodatkowo rozmawiasz w języku ukraiński to znaczy, że jesteś osoba, której bardzo potrzebujemy!

Dołącz do nas!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.