Aktualności

PREMIERA PEDAGOGICZNA

18 / 03 / 2022

PREMIERA PEDAGOGICZNA
Nowość w naszym teatrze!

Szanowni Państwo, w roku jubileuszowym Banialuki zapraszamy na pierwszą PREMIERĘ PEDAGOGICZNĄ spektaklu „Włosy Mamy” Gro Dahle w reżyserii Anity Piotrowskiej, w dniu 25 marca o godzinie 18:00 na Scenie na Pietrze. Po spektaklu odbędzie się rozmowa z ekspertami i twórcami przedstawienia. Goścmi spotkania bedą: Małgorzata Malinowska - psycholog, dyrektorka Podbeskidzkiego Centrum Interwencji Kryzysowej oraz Izabela Dydo-Konior - lekarz psychiatra, dyrektor Bielskiego Centrum Psychiatrii oraz reżyserka Anita Piotrowska. Moderatorem spotkania będzie Janusz Legoń - krytyk teatralny, redaktor Encyklopedii Teatru Polskiego.

Dziękujemy Podbeskidzkiemu Ośrodkowi Interwencji Kryzysowej za wsparcie merytoryczne.

Kto może wziąć udział w PREMIERZE PEDAGOGICZNEJ? Nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, rodzice, dziadkowie i opiekunowie prawni.

Wejściówki w cenie 1zł do odbioru przed spektaklem. Konieczna jest rezerwacja miejsc.
Ze względu na poruszaną tematykę rozmowy udział w wydarzeniu PREMIERA PEDAGOGICZNA „Włosy Mamy” + spotkanie z twórcami i ekspertami tylko dla osób dorosłych.

Kolejne spektakle „Włosy Mamy” w reżyserii Anity Piotrowskiej są przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 lat.

Spektakl dyplomowy Anity Piotrowskiej, studentki kierunku reżyseria teatru lalek Akademii Teatralnej.

Spektakl koprodukowany przez Teatr Banialuka w Bielsku-Białej i Akademię Teatralną w Warszawie ze środków Funduszu na Start.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.