Zapraszamy na spektakl
Aktor: Ebenezer Scrooge

Dla widzów

od 10 lat

Czas trwania

90 min

Ceny biletów

  • ulgowy - 29 zł

  • normalny - 36 zł

  • grupowy - 25 zł

O spektaklu

Przedstawienie oparte na motywach Opowieści wigilijnej Dickensa opowiada o cudownej przemianie moralnej starego skąpca, dokonanej pod wpływem wizji z zaświatów. Jedna niezwykła noc wystarcza, by bezduszny i zgryźliwy Scrooge, dotąd przeliczający wszystko na pieniądze, obudził się odrodzony, utwierdzając nas w przekonaniu, że w każdym jest miejsce na dobro i wzruszenie.

Inscenizacyjny rozmach, wysmakowana plastyka, kabaretowo-muzyczna forma i aktorski temperament gwarantują nieustające  napięcie i emocje. Na scenie pojawia się ośmioro aktorów w pięknych kostiumach, zmieniających się w czasie wartkiej akcji teatralnej.

Atrakcyjna forma wizualna i uniwersalne przesłanie  sprawiają, że przedstawienie satysfakcjonuje widza w każdym wieku i jest prawdziwie rodzinnym spektaklem,   do wspólnego oglądania przez  dzieci, młodzież, rodziców i dziadków.

Twórcy
spektaklu

Adaptacja
Veta Skřipkova

Przekład
Joanna Goszczyńska

Reżyseria
Marián Pecko

Scenografia
Eva Farkašová, Jan Zavarský

Muzyka
Robert Mankovecky

Teksty piosenek
Wojciech Szelachowski

Obsada:
Magdalena Obidowska
Katarzyna Pohl
Lucyna Sypniewska
Konrad Ignatowski
Włodzimierz Pohl
Ziemowit Ptaszkowski
Tomasz Sylwestrzak
Piotr Tomaszewski

 

 

Podoba Ci się ten spektakl?

Zapraszamy do naszego teatru.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony.